čtvrtek 11. února 2010

Ocenění

Od Katky s Nancy jsem dnes dostala ocenění mého blogu. Moc mě to těší :-). Méně už mě těší, že bych si měla vybrat jen 5 z vás, kterým bych měla ocenění poslat dál...

Moc ráda a pravidelně chodím ke Katce, Andy, Rejcce, Aye, Wlčici, ale tyto dámy už ocenění mají od mého "dvojčete" Katky, a tak se pokusím vybrat dalších 5 adeptů na tuto cenu :-)...Pravidla tohoto oceneni : Zanechte jmeno a odkaz na toho, kdo Vam dal toto oceneni na svem blogu. Pak nominujte 5 blogu, o kterych si myslite, ze jsou uzasne.


A ja oceneni předávám:

Handy (miluji její scrapíky)
Petrušce (miluji její originalitu)
Aranelce (je sice nová, ale miluji její recepty, psaní a psí holky - a musím ji nějak podpořit návštěvnost blogu :-))
Mišce (které děkuji za milé komenty)
Marcelce (ke které vždy ráda zajdu...)

Všem blogerkám přeju, aby je jejich blogování bavilo a já měla stále kam chodit nakukovat a aby i na můj blog stále rády zašly (nebo rádi zašli) a i nějaké to písmenko mi tu nechaly (nechali) :-). Děkuji všem!

6 komentářů:

 1. No k ocenění gratuluju. Zasloužíš si ho. ;o)

  OdpovědětVymazat
 2. Teda, Gabči, úplně jsi mi vyrazila dech - jsem si nikdy nemyslela, že bych mohla dostat nějaké ocenění. :o) Moc děkuji a slibuju, že budu zase víc scrapíkovat, aby bylo na co se koukat. :o)

  OdpovědětVymazat
 3. díky za ocenění...,to potěší i mě nesoutěživou

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuju moc, Gabérko!!!:) Dmu se štěstím a pýchou! Teď sice blogík trochu flákám, ale za to může škola, budu se snažit alespoň o víkendech, bych byla tvého ocenění hodna!
  Mimochodem na tvůj blog chodím pravidelně, každý den se těším na tvé psaní a fotky. Ty poslední jsou všechny moc krásné, je vidět, že s novým foťáčkem to jde jedna radost! To budu celá nešťastná, až ti skončí projekt a nebudeš psáti každý den, bůůůů...

  OdpovědětVymazat